English | Español | Català
Aeroport de Menorca Guia Informativa de l’Aeroport de Menorca - Aeroport de Maó (MAH) - Web No Oficial

IB8963 Iberia - Estat de vol

A continuació, pot trobar detalls sobre el vol IB8963 de Iberia, que actualment opera entre els aeroports de Menorca - Menorca Airport (Codi de l'Aeroport MAH) i Madrid - Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport (Codi de l'Aeroport MAD).
Aquestes dades del vol es refereixen específicament als detalls del vol per al Divendres, 01 de Desembre de 2023.

IB8963 Iberia a Madrid

Programat
Estat del vol per al dia Divendres 2023-12-01
Aquest vol també estava programat per Ahir (2023-11-30). Vegi-ho aquí
Aquest vol també està programat per Demà (2023-12-02). Vegi-ho aquí
Informació d'aerolínia
Iberia
Iberia
Operant com Air Nostrum
Equip: Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000
Sortida
Menorca (MAH)
2023-12-01
Menorca Airport
Hora planificada de sortida:
13:45
Porta:
-
Hora planificada de sortida: 13:45
Arribada
Madrid (MAD)
2023-12-01
Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport
Hora planificada d'arribada:
15:25
Terminal:
4
Porta:
-
Hora planificada d'arribada: 15:25
Disclaimer
La informació mostrada en aquesta pàgina web es recopila de tercers proveïdors amb una àmplia reputació al sector, que al mateix temps obtenen la informació de les aerolínies. Aquestes dades es faciliten únicament a efectes informatius. www.menorca-airport.com no assumeix cap responsabilitat per pèrdues o danys com a resultat de confiar en la informació publicada aquí. Poseu-vos en contacte amb la vostra companyia per verificar el vol.
Altra informació:
Freqüència: El vol IB8963 està programat per volar els Dilluns, Dimarts, Dimecres, Dijous, Divendres, Dissabte, Diumenge de manera setmanal.
Vol de codi compartit
Aquest vol és compartit amb altres aerolínies, això vol dir que aquests altres vols són els mateixos:
Últims Vols Passats IB8963
Data
Sortida
Arribada
Durada
Aeronau
Estat
Dijous
30 Novembre
13:42
Menorca (MAH)
15:27
Madrid (MAD)
1h 45min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Puntual
Dimecres
29 Novembre
13:41
Menorca (MAH)
15:30
Madrid (MAD)
1h 49min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Puntual
Dimarts
28 Novembre
13:55
Menorca (MAH)
15:47
Madrid (MAD)
1h 52min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Retardat
Dilluns
27 Novembre
13:42
Menorca (MAH)
15:14
Madrid (MAD)
1h 32min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Puntual
Diumenge
26 Novembre
13:40
Menorca (MAH)
15:05
Madrid (MAD)
1h 25min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Puntual
Dissabte
25 Novembre
13:41
Menorca (MAH)
15:17
Madrid (MAD)
1h 36min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Puntual
Divendres
24 Novembre
13:45
Menorca (MAH)
15:14
Madrid (MAD)
1h 29min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Puntual
Dijous
23 Novembre
13:45
Menorca (MAH)
15:11
Madrid (MAD)
1h 26min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Puntual
Dimecres
22 Novembre
13:55
Menorca (MAH)
15:25
Madrid (MAD)
1h 30min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Puntual
Dimarts
21 Novembre
13:45
Menorca (MAH)
15:12
Madrid (MAD)
1h 27min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Puntual