English | Español | Català
Aeroport de Menorca Guia Informativa de l’Aeroport de Menorca - Aeroport de Maó (MAH) - Web No Oficial

U26725 EasyJet - Estat de vol

A continuació, pot trobar detalls sobre el vol U26725 de EasyJet, que actualment opera entre els aeroports de Lisboa - Aeroport de Lisboa Humberto Delgado (Codi de l'Aeroport LIS) i Menorca - Aeroport de Menorca (Codi de l'Aeroport MAH).
Aquestes dades del vol es refereixen específicament als detalls del vol per al Dissabte, 20 de Abril de 2024.

U26725 Rendiment de puntualitat:
n/a
No és possible calcular el Rendiment de Puntualitat per aquest vol de manera precisa a causa de dades insuficients o no representatives, ja que fer-ho podria portar a conclusions enganyoses.

Estat del vol

U26725 EasyJet des de Lisboa

Aquest vol no està programat per 23 de Abril de 2024.

Informació d'aerolínia

EasyJet
EasyJet

Sortida

Lisboa (LIS)
20 de Abril de 2024
Aeroport de Lisboa Humberto Delgado

Arribada

Menorca (MAH)
20 de Abril de 2024
Aeroport de Menorca
Disclaimer
La informació mostrada en aquesta pàgina web es recopila de tercers proveïdors amb una àmplia reputació al sector, que al mateix temps obtenen la informació de les aerolínies. Aquestes dades es faciliten únicament a efectes informatius. www.menorca-airport.com no assumeix cap responsabilitat per pèrdues o danys com a resultat de confiar en la informació publicada aquí. Poseu-vos en contacte amb la vostra companyia per verificar el vol.

Informació addicional

Quina és la freqüència del vol U26725?
El vol U26725 està programat per volar els Dimecres, Dissabte de manera setmanal.

Quina és la distància del vol U26725?
La distància entre els dos aeroports és 1154 quilòmetres.

Estan l'aeroport de sortida i d'arribada en la mateixa Zona Horària?
No, cada aeroport està en una zona horària diferent. Les hores mostrades a dalt, es presenten en l'hora local de cada respectiu aeroport.
Hora actual a Lisboa: 2024-04-23 08:02:16
Hora actual a Menorca: 2024-04-23 09:02:16

Vols alternatius

EasyJet és l'única aerolínia que opera la ruta de Lisboa a Menorca.

Puntualitat i retards

No és possible calcular el Rendiment de Puntualitat per aquest vol de manera precisa a causa de dades insuficients o no representatives, ja que fer-ho podria portar a conclusions enganyoses.

Retards analitzats per Setmana: No és possible calcular el Rendiment de Puntualitat per aquest vol de manera precisa per dia de la setmana a causa de dades insuficients o no representatives, ja que fer-ho podria portar a conclusions enganyoses
Retards analitzats per mes: Hem recollit les dades disponibles dels últims dotze mesos tancats, des de 06 de Abril de 2023 fins a 26 de Octubre de 2023. A continuació, pots observar els resultats desglossats per mes: nombre de vols analitzats, rendiment de puntualitat per mes i retard mitjà per mes.

Últims Vols Passats U26725

Data
Sortida
Arribada
Durada
Aeronau
Estat
Dissabte
20 Abril
13:43
Lisboa (LIS)
16:40
Menorca (MAH)
2h 57min
Airbus A321
Airbus A321
Aterrat - Retardat
Dissabte
13 Abril
14:04
Lisboa (LIS)
17:00
Menorca (MAH)
2h 56min
Airbus A321
Airbus A321
Aterrat - Retardat
Dissabte
06 Abril
13:48
Lisboa (LIS)
16:47
Menorca (MAH)
2h 59min
Airbus A321
Airbus A321
Aterrat - Retardat
Dimecres
03 Abril
12:28
Lisboa (LIS)
15:34
Menorca (MAH)
3h 6min
Airbus A320
Airbus A320
Aterrat - Retardat