English | Español | Català
Aeroport de Menorca Guia Informativa de l’Aeroport de Menorca - Aeroport de Maó (MAH) - Web No Oficial

VY3715 Vueling - Estat de vol

A continuació, pot trobar detalls sobre el vol VY3715 de Vueling, que actualment opera entre els aeroports de Menorca - Aeroport de Menorca (Codi de l'Aeroport MAH) i Barcelona - Aeroport de Barcelona-El Prat (Codi de l'Aeroport BCN).
Aquestes dades del vol es refereixen específicament als detalls del vol per al Dissabte, 24 de Febrer de 2024.

VY3715 Rendiment de puntualitat:
91
Hem calculat el percentatge de vols que han arribat dins dels 15 minuts del seu horari programat, o abans, basat en dades reals de vol dels últims 3 mesos. Més sobre puntualitat i retards

Estat del vol

VY3715 Vueling a Barcelona

Aterrat - Puntual
Estat del vol per al dia Dissabte 24 de Febrer de 2024
Aquest vol també estava programat per Ahir (23 de Febrer de 2024). Vegi-ho aquí
Aquest vol també està programat per Demà (25 de Febrer de 2024). Vegi-ho aquí

Informació d'aerolínia

Vueling
Vueling
Equip: Airbus A320 (sharklets)

Sortida

Menorca (MAH)
24 de Febrer de 2024
Aeroport de Menorca
Ha sortit a les:
10:22
Porta:
6
Hora planificada de sortida: 10:35

Arribada

Barcelona (BCN)
24 de Febrer de 2024
Aeroport de Barcelona-El Prat
Ha arribat a les:
11:10
Terminal:
1
Porta:
-
Hora planificada d'arribada: 11:25
Baggage: 11
Disclaimer
La informació mostrada en aquesta pàgina web es recopila de tercers proveïdors amb una àmplia reputació al sector, que al mateix temps obtenen la informació de les aerolínies. Aquestes dades es faciliten únicament a efectes informatius. www.menorca-airport.com no assumeix cap responsabilitat per pèrdues o danys com a resultat de confiar en la informació publicada aquí. Poseu-vos en contacte amb la vostra companyia per verificar el vol.

Vols de codi compartit

Aquest vol és compartit amb altres aerolínies, això vol dir que aquests altres vols són els mateixos:

- IB5310 - Iberia

- QR3712 - Qatar Airways

Informació addicional

Quina és la freqüència del vol VY3715?
El vol VY3715 està programat per volar diàriament.

Quina és la distància del vol VY3715?
La distància entre els dos aeroports és 280 quilòmetres.

Quina és la durada del vol VY3715?
El temps de vol programat de porta a porta és: 00:50 hores.
El temps de vol real de porta a porta en mitjana és: 00:46 hores.

Estan l'aeroport de sortida i d'arribada en la mateixa Zona Horària?
Sí, ambdós aeroports estan en la mateixa zona horària.

Vols alternatius

La següent aerolínia serveix la mateixa ruta entre Menorca i Barcelona:
Vueling - Número de Vol: VY3701. (Rendiment de puntualitat: 91 - Retard mitjà: 4 minuts)

Puntualitat i retards

Hem recollit dades dels últims mesos i presentem a continuació una anàlisi de com puntuals han estat els vols.

En termes de Rendiment de Puntualitat, analitzant les dades del vol dels últims tres mesos, des de 23 de Novembre de 2023 fins a 22 de Febrer de 2024, hem obtingut aquestes xifres.
Nombre total de vols: 91
A temps: 83 ( 91 % )
Retard moderat: 1 ( 1 % )
Retard significatiu: 5 ( 5 % )
Retard major: 2 ( 2 % )
Cancel·lat: 0 ( 0 % )
Desviat: 0 ( 0 % )

Retard mitjà: 4 minuts.
Retards analitzats per dia de la setmana: Hem recollit les dades disponibles dels últims sis mesos, des de 23 de Agost de 2023 fins a 22 de Febrer de 2024. A continuació, pots observar els resultats desglossats per dia de la setmana: nombre de vols analitzats, rendiment de puntualitat per dia i retard mitjà per dia.

Retards analitzats per mes: Hem recollit les dades disponibles dels últims dotze mesos tancats, des de 01 de Febrer de 2023 fins a 31 de Gener de 2024. A continuació, pots observar els resultats desglossats per mes: nombre de vols analitzats, rendiment de puntualitat per mes i retard mitjà per mes.

Nota: Hem exclòs alguns mesos del gràfic, ja que la quantitat i qualitat de les dades no és prou representativa.

Últims Vols Passats VY3715

Data
Sortida
Arribada
Durada
Aeronau
Estat
Divendres
23 Febrer
14:45
Menorca (MAH)
15:32
Barcelona (BCN)
0h 47min
Airbus A320 (s
Airbus A320 (s
Aterrat - Puntual
Dijous
22 Febrer
11:00
Menorca (MAH)
11:58
Barcelona (BCN)
0h 58min
Airbus A320 (s
Airbus A320 (s
Aterrat - Retardat
Dimecres
21 Febrer
10:35
Menorca (MAH)
11:25
Barcelona (BCN)
0h 50min
Airbus A320 (s
Airbus A320 (s
Aterrat - Puntual
Dimarts
20 Febrer
10:35
Menorca (MAH)
11:25
Barcelona (BCN)
0h 50min
Airbus A320 (s
Airbus A320 (s
Aterrat - Puntual
Dilluns
19 Febrer
13:35
Menorca (MAH)
14:23
Barcelona (BCN)
0h 48min
Airbus A320 (s
Airbus A320 (s
Aterrat - Puntual
Diumenge
18 Febrer
16:00
Menorca (MAH)
16:44
Barcelona (BCN)
0h 44min
Airbus A320 (s
Airbus A320 (s
Aterrat - Puntual
Dissabte
17 Febrer
10:35
Menorca (MAH)
11:20
Barcelona (BCN)
0h 45min
Airbus A320 (s
Airbus A320 (s
Aterrat - Puntual
Divendres
16 Febrer
10:46
Menorca (MAH)
11:37
Barcelona (BCN)
0h 51min
Airbus A320 (s
Airbus A320 (s
Aterrat - Puntual
Dijous
15 Febrer
10:35
Menorca (MAH)
11:13
Barcelona (BCN)
0h 38min
Airbus A320 (s
Airbus A320 (s
Aterrat - Puntual
Dimecres
14 Febrer
10:35
Menorca (MAH)
11:18
Barcelona (BCN)
0h 43min
Airbus A320 (s
Airbus A320 (s
Aterrat - Puntual