English | Español | Català
Aeroport de Menorca Guia Informativa de l’Aeroport de Menorca - Aeroport de Maó (MAH) - Web No Oficial

IB8966 Iberia - Estat de vol

A continuació, pot trobar detalls sobre el vol IB8966 de Iberia, que actualment opera entre els aeroports de Madrid - Aeroport Adolfo Suárez Madrid-Barajas (Codi de l'Aeroport MAD) i Menorca - Aeroport de Menorca (Codi de l'Aeroport MAH).
Aquestes dades del vol es refereixen específicament als detalls del vol per al Dissabte, 30 de Març de 2024.

IB8966 Rendiment de puntualitat:
84
Hem calculat el percentatge de vols que han arribat dins dels 15 minuts del seu horari programat, o abans, basat en dades reals de vol dels últims 3 mesos. Més sobre puntualitat i retards

Estat del vol

IB8966 Iberia des de Madrid

Aquest vol no està programat per 23 de Abril de 2024.

Informació d'aerolínia

Iberia
Iberia

Sortida

Madrid (MAD)
30 de Març de 2024
Aeroport Adolfo Suárez Madrid-Barajas

Arribada

Menorca (MAH)
30 de Març de 2024
Aeroport de Menorca
Disclaimer
La informació mostrada en aquesta pàgina web es recopila de tercers proveïdors amb una àmplia reputació al sector, que al mateix temps obtenen la informació de les aerolínies. Aquestes dades es faciliten únicament a efectes informatius. www.menorca-airport.com no assumeix cap responsabilitat per pèrdues o danys com a resultat de confiar en la informació publicada aquí. Poseu-vos en contacte amb la vostra companyia per verificar el vol.

Vols de codi compartit

Aquest vol és compartit amb altres aerolínies, això vol dir que aquests altres vols són els mateixos:

- AT5374 - Royal Air Maroc

- JL9437 - JAL

- VY5326 - Vueling

Informació addicional

Quina és la freqüència del vol IB8966?
El vol IB8966 està programat per volar els Dilluns, Dimarts, Dimecres, Dijous, Divendres, Dissabte de manera setmanal.

Quina és la distància del vol IB8966?
La distància entre els dos aeroports és 665 quilòmetres.

Quina és la durada del vol IB8966?
El temps de vol programat de porta a porta és: 01:30 hores.
El temps de vol real de porta a porta en mitjana és: 01:30 hores.

Estan l'aeroport de sortida i d'arribada en la mateixa Zona Horària?
Sí, ambdós aeroports estan en la mateixa zona horària.

Vols alternatius

La següent aerolínia serveix la mateixa ruta entre Madrid i Menorca:
Iberia - Número de Vol: IB3748. (Rendiment de puntualitat: 100 - Retard mitjà: 0 minuts)

Puntualitat i retards

Hem recollit dades dels últims mesos i presentem a continuació una anàlisi de com puntuals han estat els vols.

En termes de Rendiment de Puntualitat, analitzant les dades del vol dels últims tres mesos, des de 22 de Gener de 2024 fins a 30 de Març de 2024, hem obtingut aquestes xifres.
Nombre total de vols: 69
A temps: 58 ( 84 % )
Retard moderat: 9 ( 13 % )
Retard significatiu: 1 ( 1 % )
Retard major: 1 ( 1 % )
Cancel·lat: 0 ( 0 % )
Desviat: 0 ( 0 % )

Retard mitjà: 6 minuts.
Retards analitzats per dia de la setmana: Hem recollit les dades disponibles dels últims sis mesos, des de 29 de Octubre de 2023 fins a 30 de Març de 2024. A continuació, pots observar els resultats desglossats per dia de la setmana: nombre de vols analitzats, rendiment de puntualitat per dia i retard mitjà per dia.

Retards analitzats per mes: Hem recollit les dades disponibles dels últims dotze mesos tancats, des de 29 de Octubre de 2023 fins a 30 de Març de 2024. A continuació, pots observar els resultats desglossats per mes: nombre de vols analitzats, rendiment de puntualitat per mes i retard mitjà per mes.

Nota: Hem exclòs alguns mesos del gràfic, ja que la quantitat i qualitat de les dades no és prou representativa.

Últims Vols Passats IB8966

Data
Sortida
Arribada
Durada
Aeronau
Estat
Dissabte
30 Març
20:13
Madrid (MAD)
21:43
Menorca (MAH)
1h 30min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Puntual
Divendres
29 Març
20:15
Madrid (MAD)
21:38
Menorca (MAH)
1h 23min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Puntual
Dijous
28 Març
20:15
Madrid (MAD)
21:51
Menorca (MAH)
1h 36min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Retardat
Dimecres
27 Març
20:15
Madrid (MAD)
21:38
Menorca (MAH)
1h 23min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Puntual
Dimarts
26 Març
20:15
Madrid (MAD)
21:42
Menorca (MAH)
1h 27min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Puntual
Dilluns
25 Març
20:20
Madrid (MAD)
21:47
Menorca (MAH)
1h 27min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Puntual
Diumenge
24 Març
20:22
Madrid (MAD)
21:49
Menorca (MAH)
1h 27min
Canadair (Bomb
Canadair (Bomb
Aterrat - Puntual